תאורה למשרדים למה זה חשוב?

עמדת עבודה בניין לב העיר BTC

אחת המשימות המשפיעות ביותר בעיצוב משרדים, היא בחירת עיצוב תאורה למשרדים ,מכיוון שיש לה השפעה לא קטנה על נראות החלל והמרחב. על מנת לסייע לעבודה יעילה יותר של העובדים,התאורה חייבת לשלב בין 4 אלמנטים : 

  • נעימה לעין
  • יעילה
  •  איכותית
  •  עוצמתית 

חברות בנייה וקבלנים המתמחים בעיצוב בנייני משרדים בדרך כלל, נעזרים ביועץ תאורה מוסמך שיסייע להם לבחור בצורה נכונה את סוגי גופי התאורה ועוצמות האור לכל חלל.בדבר משפיע רבות על שיווק המשרדים ללקוחות ועל המכירות. בעל משרד פרטי צריך לדאוג לדבר זה לבדו.

מה צריך לקחת בחשבון בבחירת תאורה למשרדים? 

פליטת חום גופי תאורה 

ידוע שרוב גופי תאורה הקיימים היום בשוק פולטים חום, ועלולים להשפיע רבות על טמפרטורת החדר ובכך לגרום למזגנים להתאמץ יותר ולבזבז חשמל רב.

עוצמת ההארה

חוץ מלהאיר את החדר יש לתאורה תפקיד נוסף: לשפר את יעילות עובדי המשרד. תאורה בעלת עוצמה שאינה מתאימה לאופי החלל עלולה לפגוע בפרודוקטיביות של העובדים ולגרום להם להתעייף מול מסכי המחשב, וכך בעקיפין לפגוע בהצלחת החברה ולכן מעבר לסילוק החושך התאורה יכולה לסייע בהעצמת תפקוד העובדים ולעלות את התפוקה שלהם על ידי יצירת אווירה נעימה לעין

תאורה חסכונית

בהחלט אחד השיקולים הכי חשובים לכל בעל עסק זה, מיעוט בהוצאות המשרד, לכן בבחירת גופי תאורת פנים לעסקים ומשרדים, כדאי לקחת בחשבון את נושא החיסכון בחשמל, כי ברוב המשרדים התאורה דולקת במשך שעות רבות, ולכן מומלץ לבחור בתאורה חסכונית כמו נורות לד שהיתרון שלה בזה שהיא מאפשרת לכם ליהנות מצריכת חשמל מופחתת ועוד יתרונות נוספים כמו אי פליטת חום, זמן הארה ארוך יחסית לנורות אחרות בשוק, בטיחות בעת שימוש, אי פליטת קרינה ושמירה על איכות הסביבה.

נושא עיצוב גופי התאורה מקבל משמעות בחללים בעלי אופי של עיצוב מודרני במיוחד במשרדי הייטק הדורשים חלל מעוצב ומזמין, ולכן בדרך כלל יבחרו בגופי תאורה צבעוניים או כאלה המעוצבים על פי אופי ורוח המותג, כך ניתן לשדרג פלאים את החלל ולהוסיף לו צבעים מיוחדים שיהפכו את החלל למזמין ומיוחד.

הטיפים הנ"ל כמובן נכונים למי שמעצב משרד, מי שבוחר לשכור משרד מקבל בדרך כלל משרד מעוצב ויוקרתי

בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
כל היתרונות ויותר בבניין אחד-בניין לב העיר BTC ,לקביעת פגישה

שתף כתבה

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email