איך לעצב את המשרד המושלם?

עובדים רבים נמצאים במשרד בממוצע כ- 9 שעות ביממה והוא הפך למעין "בית שני" עבורם.
לכן לאווירה השוררת בו השפעה ניכרת על מצב הרוח של בעלי המשרד על העובדים בו וכל הבאים בשעריו.
משרדים המעוצבים בקפידה ובסטייל עושים חשק להיכנס אליהם לעבוד בהם ולא פחות חשוב לסגור עסקאות  עם לקוחות פוטנציאליים. אז מהו הסוד של עיצוב משרדים ? 

עיצוב משרדים בהתאמה אישית

אדם מן השורה לא יצא לריצה עם חליפה מחויטת ולא יבוא לחתונה בבגד ים נכון? 

כמו שמתאימים בגד לפי צרכי השימוש גם עיצוב המשרד חייב להיות מותאם למטרת השימוש בו על מנת לשדר את המסר הנכון ולהביא לתוצאות הרצויות,לכל משרד אופי משלו ויש להתאים קו עיצובי לפי אופי וסגנון המשרד.

סגנונות עיצוב משרדים

עיצוב אלגנטי ורשמי

משרדי עורכי דין או רואי חשבון ומשרדי ממשלה צריכים עיצוב מאופק ושמרני המשדר רצינות, ריכוז ודיוק הצבעים בדרך כלל כהים ואחידים, תאורה חזקה, ציוד משרדי חזק ויעיל, חללי עבודה מותאמים לריבוי ארונות מסמכים

עיצוב משרדים בקו נקי

לא מעט חברות הייטק, בוחרות בקו עיצוב זה, ואפשר להגיד שזה הפך ל"טרנד לוהט" העיצוב בקו נקי מאופיין בגוונים לבנים או בהירים עם נגיעות קטנות של צבע חזק יותר כמו –טורקיז או אדום, לפעמים נעשה שימוש בצבע המרכזי של לוגו החברה.
העיצוב הרענן יוצר תחושה נעימה ומעודנת של מרחב חיובי ,כמובן שגם התאורה מותאמת ברכות שלה והאור יהיה בגווני לבן ובהתאם גם הריהוט והציוד המשרדי

סגנון קלאסי

מקובל לחשוב ששימוש בסגנון הזה כבר עבר מן העולם והוא די משעמם למען האמת עיצוב משרדים בקו קלאסי היה מאז ומתמיד, המעצבים המודרניים מצאו לזה פתרון יצירתי, ויצרו מראה משודרג יותר בהתאם למראה העכשווי הנהוג היום.
המשרד מאובזר בריהוט קלאסי כמו – שולחנות עץ בגוונים עתיקים וכסאות מעור בעל מראה עתיק, ועל ידי הוספת אלמנטים חדשניים תוכלו לתת למשרד אווירה יוקרתית ביותר בטעם של פעם.

עיצוב ססגוני וצבעוני

רוב העובדים והלקוחות שלכם צעירים? רוצים לחשוב "מחוץ לקופסה"? אז הסגנון הזה תפור עליכם! מתאים במיוחד לחברות הייטק צעירות, משרדי פרסום, חברות סטארט-אפ.
המשרד מעוצב בקו רענן,ייחודי ומעניין,שימוש בסגנון צבעוני ולא שגרתי המעוצב בצבעים עזים ,ושילובים חדשניים, זה מתחיל מכיסאות בכל מיני גוונים שונים, ריהוט צבעוני וצעיר וקירות צבועים בשלל צבעי הקשת וברור שגם התאורה לא אחידה ולעיתים צבעונית
תמונה צבעונית במשרד להשכרה BTC
מאמרים קשורים
עמדת עבודה בניין לב העיר BTC

אחת המשימות המשפיעות ביותר בעיצוב משרדים, היא בחירת עיצוב תאורה למשרדים, מכיוון שיש לה השפעה לא קטנ...

ציוד משרדי למשרד להשכרה

לכל עסק מאפיינים משלו עם צרכים ייחודיים, המכתיבים התאמות ספציפיות בבחירת ציוד למשרד.

איך יראה המשרד שלכם?  מתלבטים?  אנו מציעים לכם מגוון משרדים בעיצובים שונים