משרד להשכרה -טיפים לבחירת משרד

משרדים להשכרה בבני ברק-בניין לב העיר BTC

על מה חשוב לשים דגש בעת בחירת משרד להשכרה?

העסק מתפתח, ואולי המשרד הישן כבר אינו מספק אתכם? נראה שאתם צריכים לחפש משרד חדש, כזה שיאפשר לכם לקבל מרחב, ומצד שני ישמור על התדמית שלכם. למה תדמית? מכיוון שמיקומו של המשרד, הוא חלק מרכזי ממיתוג החברה ומההחלטה של הלקוח לעשות איתכם עסקים. איך לבחור משרד להשכרה?

מיקום מעולה או במילה אחת: לוקיישן

לוקיישן הוא בהחלט אחד הפרמטרים החשובים בבחירת משרד להשכרה, שהרי ככל שהלוקיישן יהיה יותר אטרקטיבי, כך המשרד יקבל מיתוג יוקרתי יותר. כך למשל אם תחליטו ללכת על משרד הנמצא במתחם או בין מגדלי יוקרה, סביר להניח גם שיהיה מתחם גדול של מסעדות שתוכלו לסעוד בהן בשעות הצהריים, ובכלל ליהנות מאווירה עסקית נהדרת.

גישה מהירה ותחבורה ציבורית למשרד

גיוס עובדים הוא חלק מרכזי בפעילות החברה או המשרד, כאשר ההחלטה העיקרית של עובדים נעוצה בגישה למשרד. העדיפו לקחת משרד הקרוב לתחבורה ציבורית כגון אוטובוסים, קרבה לרכבת ישראל, חניון גדול הקרוב למקום, אפשרות לשכור אופניים שיתופיים בסמוך למשרד וכו'.

גמישות בחלוקת המשרד

כיום רוב המשרדים החדשים בנויים בצורה מודולרית וגמישה מבחינת תכנון החללים, ולכן לא תהיה בעיה לחלק את החלל או לעצבו בכל צורה שתבחרו, אולם חשוב לבדוק מבעוד מועד את הגמישות לעיצוב וחלוקת החלל, כך תוכלו למקם את העובדים בצורה הנוחה לכם. כך למשל אם תרצו לבנות עמדות אופן ספייס בחלל גדול במקום כמה משרדים גדולים וכך הלאה.

נוף אורבני מהחלון

תתפלאו, אבל נוף מהחלון יכול לתרום רבות לאווירה במשרד ולהכניס לחלל אור טבעי שישפיע על שגרת העבודה. מומלץ לבחור משרד הפונה לנוף אורבני פתוח, כך תוכלו גם לחסוך בעלויות החשמל ולהכניס אור טבעי פנימה, וגם ליהנות מחלל יוקרתי עם נוף  אובני שיתרום לתחושת היוקרה של המשרד.

מרפסת עישון והפרטים הקטנים

אתם מעשנים? וודאו שיש מרפסת עישון בקומה או בבניין, ולא יהיה עליכם או על העובדים לרדת למטה לעשן. רק נזכיר שבקומות גבוהות הדבר קצת מסובך, מכיוון שיהיה עליכם להמתין למעלית (שלפעמים נעשית מעלית שבת) בכל פעם שתרצו להפיג את המתח עם סיגריה. כמו כן, בדקו שכל הדברים הקטנים נוחים לכם כמו חדר ישיבות מרווח, מטבחון מאובזר, דלפק מרווח למזכירה ובכלל כל מה שחשוב לכם.

 

בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
כל היתרונות ויותר בבניין אחד

בניין BTC ממש בלב בני ברק ,לקביעת פגישה

שתף כתבה
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email