חללי עבודה משותפים

חללי עבודה משותפים BTC

יש לך משרד פרטי ומפואר בבניין משרדים? זכית ביתרונות רבים שאולי אין למתחרים.

רוב המשרדים להשכרה בשוק כיום עובדים לפי שיטת ההשכרה ארוכת הטווח,אך מה עושה מי שאין ידו משגת? מה עושה יזם או פרילנסר, שאין לו בינתיים עובדים, ומחפש מקום עבודה יעיל כדי לקדם את העסק הזעיר שלו עד שיגדל?

נעים להכיר: חללי עבודה משותפים ,הרעיון מבוסס על מודל בשם "כלכלה שיתופית" הצוברת תאוצה גדולה בשנים האחרונות. כלכלה שיתופית (Sharing Economy) היא בעצם ניצול משאבים יעיל יותר כך שמה שנשאר ללא שימוש מנוצל להשכרה לטווח קצר ובתנאים גמישים מאוד העיקר לנצל את הנכסים באופן מיטבי. רוצים דוגמה? מי לא מכיר את חברת Airbnb, חברה המבוססת כל כולה על המודל הנ"ל, העיקרון פשוט אנשים טסים לחו"ל ומשאירים נכס ריק לשבועיים? למה לא לנצל אותו עד תום   ולהשכיר את הדירות שלהם,מה שהיה "נכס ללא שימוש" הופך לנכס מניב ביותר בזמן חופשה. 

ביקוש עולמי גובר לטרנד החם של עולם המשרדים 

בעולם חלים כל הזמן תמורות ושינויים וזה לא פוסח על סביבת העבודה של עסקים וחברות. ההתפתחות המואצת של עולם ההייטק והטכנולוגיה (בעיקר האינטרנט) שינה לחלוטין את סביבת העבודה המוכרת לנו. בעזרת  רשת האינטרנט וטכנולוגיות אחרות,כל אחד יכול לעבוד ולפתח, בכל זמן ומכל מקום על פני הגלובוס. דבר זה הביא לעלייה חדה בכמות חברות ההזנק (start up) הפרילנסרים,היזמים,הצריכים מרחב עבודה וצריכים פתרונות זמניים המאפשרים לעבוד בסביבה שבה, קיימים תנאי העבודה ממש כמו במשרדים המסורתיים,אבל בשונה מהם אין הם מחוייבים בחוזה לטווח ארוך והכי חשוב אינם צריכים להקדיש זמן מיותר בהתעסקות עם  הלוגיסטיקה הכרוכה בהחזקת משרדים כמו תחזוקת המבנה,ניקיון,תיקונים ,שיפוצים תשלום ארנונה וכו'.

 

חללי עבודה משותפים, הפתרון הכי יעיל!

חללי העבודה המשותפים מנוהלים לרוב על ידי אנשים פרטיים (בעיקר יזמים),בשנים האחרונות לא מעט עיריות, גופים ממשלתיים וארגונים מהמגזר השלישי בישראל  ובעולם כולו, הבינו את הפוטנציאל העצום, הטמון ברעיון חדשני זה ומנהלים בעצמם מתחמי עבודה משותפים. עם זאת, רוב חללי העבודה מהווים סביבת עבודה נוחה,מאובזרת עם אנשים מסביב, וזה אחד היתרונות הגדולים לאנשים המחפשים קשר וקרבה עם אנשים אחרים (לא תמיד מאותו תחום,וזה כל היופי) ולא להיות לבד בבית.סביבת עבודה אנושית יותר יכולה ליצור הזדמנויות עסקיות ולהוות כר פורה לשיתופי פעולה ויצירה פורה יותר.

מחפשים חללי עבודה משותפים? בניין לב העיר (BTC) במרכז בני ברק נותן לכם הזדמנות נדירה להשתלב ב"מרכז אחים", הנותן לעצמאים,עסקים קטנים ובינוניים,סביבת עבודה יעילה, באווירה מכבדת ומקדמת עסקים והכי חשוב, מקדמת שיתוף פעולה עסקי ויצירת קשרים.

בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
כל היתרונות ויותר בבניין אחד-בניין לב העיר BTC ,לקביעת פגישה

שתף כתבה
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email