משרד להשכרה מה צריך לבדוק לפני שמתחילים בתהליך ?

משרד להשכרה בבניין לב העיר

בשעה טובה החלטתם על השכרת משרד באזור המרכז! החלטה נבונה שתזניק את העסק שלכם קדימה! סקר שנערך לאחרונה מצא את 4 הנקודות הכי חשובות בבחירת המשרד

לוקיישן או בעברית מיקום

יש 3 פרמטרים מרכזיים:

קרוב לאנשים שצורכים את השירות

קחו  לדוגמה מסעדת פועלים שממוקמת ליד בית ספר האם זה מיקום אידיאלי? ודאי שלא!, המיקום האידיאלי יהיה במקומות שבהם יש תנועה גדולה של עובדים ופועלים בקרבת מרכזי תעסוקה ומשרדים, זמינות ונגישות לקהל היעד יגדיל רווחים באופן ניכר.

מיקום נגיש לעובדים וללקוחות

משרד הנמצא בלב העיר ממש במרכזה זוכה לתדירות גבוהה יותר של אוטובוסים ורכבות  והדבר מהווה יתרון בולט בהגעת העובדים לעבודה בבוקר, ונגישות נוחה ליזמים,קולגות ולקוחות פוטנציאליים.

עסקים שכנים במתחם 

נכון שאנחנו לא נפגשים יותר מידי עם השכנים בבניין, אבל עדין טוב לדעת שיש במתחם או בבניין חברות גדולות או חברות ומשרדים מנישה הדומה לכם. כך למשל אם מדובר בבניין שיש בו ריכוז של עורכי דין והנכם עוסקים בתחום, כדאי להתעניין במקום שכזה. 

פתרונות חנייה למשרד

אחת הבעיות המטרידות בעלי העסקים רבים ששכרו משרד בבניין משרדים היא בעיית החניה. בעל משרד המכבד את עצמו ירצה להחנות את רכבו הפרטי סמוך למשרד אותו שכר. הפתרון הטוב ביותר הוא חניון תת קרקעי בבניין משרדים לשימוש העובדים ובעלי העסקים.

על מנת לפתור את מצוקת החנייה של בעלי המשרדים והעובדים, מקובל כיום לבנות חניון תת קרקעי לשימוש באי המשרד והלקוחות.

האם המשרד מעוצב?

הבעיה הכי גדולה במשרדים שאינם מעוצבים כראוי זו בעיית התאורה משפיעה על איכות העבודה במשרד.

בחירה נכונה של גופי התאורה במשרד חשובה מאוד ליצירת אווירה נכונה , לכל חלל ישנה רמת הארה שונה

חלל המשרד למעשה הוא חלל ציבורי וחשוב מאוד ליצור תחושת נפח וגודל ועל ידי גוף התאורה אף להעצים את הגודל של החלל

ניתן כמובן להאיר את המשרד בתאורה יוקרתית יותר ע"י שילוב של מנורות קיר , שיכולות להיות  ממקומות מאחורי ספות , בצדדים של מסך פלזמה

גוף תאורה אלא צריכים להיות מינימליסטיים בגודלם אך הם צריכים לתת את האווירה הנכונה.

האם הבניין מתוחזק?

בניין דירות, בניין משרדים, מבני מסחר ותעשייה וכדומה לאלה – מחייב תחזוקה שוטפת רבה. כדאי להקפיד שהמבנה על מערכותיו השונות מתפקד כראוי יש צורך באנשי מקצוע שיש בידיהם הידע, הכלים והמיומנויות הנחוצים לשם תחזוקה שוטפת של המבנה ומערכותיו. לשם כך ישנן חברות אחזקה המספקות את שירותי האחזקה הללו ומספקות לדיירי המבנה מגוון פעולות הכוללות תחזוקה שוטפת, מתן מענה לצרכים ממוקדים (תחזוקת שבר) וכמובן ניהול תפעול.

 

בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
כל היתרונות ויותר בבניין אחד-בניין לב העיר BTC ,לקביעת פגישה

שתף כתבה

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email