משרד בוטיק בבניין בוטיק

לובי בוטיק בבניין לב העיר בני ברק

בעבר הלא רחוק רוב המשרדים היו בדירות, מחסנים שעברו הסבה או במרכז מסחרי מיושן. כאשר נבנו בנייני המשרדים הראשונים במדינת ישראל הם היו נחשבים מודרניים יחסית לתקופתם אך עדיין צפופים וחסרי עיצוב יוקרתי כמו המגדלים של היום. טרנד שהולך וצובר תאוצה ברחבי העולם הוא בניין משרדים בסגנון בוטיק, המציע לבעלי עסקים לשכור משרד בוטיק.

מגמה עולמית בבניית משרדים

משהו קורה בענף המשרדים: ניכרת מגמה של  בניית מגדלי משרדים בסגנון בוטיק. יש פה שילוב של ישן וחדש. מצד אחד הם תוכננו באותה צורה כמו  בנייני המשרדים שנבנו בישראל בין שנות ה-80 עד לסביבות 2010 ומצד שני עוצבו בצורה חדשנית ויוקרתית ממש כמו גורדי השחקים ברחבי העולם. מומחי האדריכלים מעריכים שענף המשרדים עתיד להתפתח בכיוון הזה מכיוון שהיזמים די חוששים מהשקעה במגדלים העצומים הדורשים הון העצמי רב שהם צריכים לספק לבנקים, הרי בסופו של דבר מדובר על בנייה בהיקף של 60 אלף מ"ר. לעומתם בנייני הבוטיק נבנים על שטחים הרבה יותר קטנים ולכן הרבה יותר קורצים ליזמים וכבר מזהים מגמה של נהירה של יזמים וקבלנים להשקיע בהם יותר ויותר.

בניין משרדים בוטיק איך זה התחיל

עד שהתחילו לבנות בסגנון הזה, היו רק שני סוגי מגדלי משרדים: 

  • סגנון הבנייה הישן יותר – משרדים שנבנו על מגרשים קטנים של בין חצי דונם ל- 2.5 דונם (בגובה שבין 3-7 קומות) 
  • מגדלי ענק בשטח של 35-60 אלף מר, בני 27-50 קומות ובהם הועסקו בדרך כלל אלפי עובדים

 הבעיה הגדולה היתה מדיניות תכנונית קשה ומסורבלת שמגמתה לאחד מגרשים קטנים, משרדי הממשלה הנוגעים בדבר שאפו לקדם את הבנייה כדי לא לעצור את הפעילות הדינמית המתרחשת בשטח, ולכן קידמו אישורים לבניית מגדלים קטנים יותר בשטח לא גדול מידי, כך נוצר מצב בו החלו לבנות מעין מיני מגדלים המאופיינים באינטימיות וחמימות עם מספר עובדים מצומצם יחסית.

משרד בוטיק בבניין בוטיק כל היתרונות

למגדל בסגנון בוטיק יש כמה יתרונות בולטים לבעלי העסקים שבחרו לשכור בו משרד:

  •  בעל עסק יכול לשכור קומה שלמה במגדל ולנצל את כולה לשימושו האישי. כך הוא מרוויח  פרטיות ועצמאות ללא גורמים אחרים חוץ מהעובדים שלו. 

  • חסכון בעלויות מיזוג אוויר- במגדל בוטיקי יש בדרך כלל בכל קומה מערכת מיזוג אוויר מודרנית הפועלת בצורה עצמאית בשליטה מלאה של בעל הקומה, מבלי להיות תלוי בשאר המגדל.  יתרון חשוב המעניק מלבד עצמאות ונוחות גם חיסכון לא קטן בכסף.

  •  גודלו הלא ענק של המבנה ומספר העובדים בו מהווה יתרון ומשרה אווירה משפחתית וחמימה. זה מאפשר לחברה קטנה (שהקימו חברי משפחה אחת) לשכור מגדל בוטיקי קטן לעצמה עם המותג שלה על ראש הבניין, ובכך לשדר מסר של חברה גדולה ועוצמתית.

לא פלא שבשנים האחרונות למגדלים האלה יש ביקוש הולך וגובר והם מהווים תחרות למגדלים הענקיים.

לפרטים אודות בניין הבוטיק הכי יוקרתי בבני ברק לחץ כאן

 

בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
כל היתרונות ויותר בבניין אחד-בניין לב העיר BTC ,לקביעת פגישה

שתף כתבה

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email