משרדים להשכרה בבני ברק כמה זה עולה?

משרדים להשכרה בבני ברק כמה זה עולה?

רבים שואלים את עצמם לפי מה נקבע סכום תשלום שכירות של משרדים? איזה גורם קובע את המחיר? לפי אילו פרמטרים? ובכן, כמו בכל דבר בכלכלה כך גם במקרה שלנו קביעת מחיר שכירות של נכס מסחרי, תלוי בביקוש והיצע.

מחיר השכירות של משרדים להשכרה תלוי בלא מעט פרמטרים הנוגעים להם. אחד החשובים שבהם הוא כמובן גודלו של המשרד (מחושב לפי מ"ר).  לפעמים המחיר נקבע על פיו ישירות ולעיתים החישוב השטח, נעשה הרבה לפני שנמסר המחיר הסופי ללקוחות.

גובה דמי השכירות של משרדים להשכרה?

ברור שככל המשרד גדול ומרווח  יותר כך מחיר השכירות שלו צפוי לעלות. מחיר סביר של משרד בסיסי (ללא עיצוב או אבזור מיוחד) יכול להגיע בסביבות 120 שקלים למטר רבוע. אם בוחרים במשרד יוקרתי יותר הוא יכלול במחיר הוצאות על עיצוב ודברים נוספים וכמובן שיהיה יקר בכמה עשרות שקלים למטר רבוע . המחיר בחודש יכול להגיע לאלפי שקלים,  לרוב משרדים מאובזרים בציוד מיוחד ובעלי מראה יוקרתי יכולים להגיע גם לכ-6,000 שקלים ואף יותר. 

עוד פרמטר משפיע מאוד זה נושא הלוקיישן. מיקום המשרד באזור מרכזי מאוד ונגיש לדוגמה: רחוב רבי עקיבא בבני ברק יהיה יקר יותר מאשר  סביבת רחוב המסגר בתל אביב או באזור דרום תל אביב לא פלא אם כך שהמחירים בערי המרכז יכולים להיות יקרים יותר מאשר ערי ויישובי הפריפריה, לעיתים יש יוצאים מן הכלל וזה תלוי לא מעט בביקושים.

לב העיר בני ברק כל היתרונות במחיר סביר

תתפלאו לשמוע אבל למשרדים באיזור בני ברק יש ביקש עצום הנובע משלל יתרונות שקשה למצוא במקום אחר. האזור מעולה לבעלי עסקים (ולא רק לציבור שומרי המצוות) כל בעל עסק יכול למצוא את היתרונות הייחודיים לעסק שלו. למרות הביקושים הצליחו לשמור על מחירים הוגנים וסבירים ביחס לסביבה. לכן האפשרות של השכרת משרדים בבני ברק היא פתרון מעולה להמון בעלי עסקים המבינים את הפוטנציאל העצום והמתפתח של האזור

יזמי הנדל"ן חכמים התחילו כבר לפני עשור לבנות מגדלי משרדים מפוארים לא פחות מבנייני המשרדים של הערים השכנות.  עשרות עסקים בחרו את הבניין המבוקש ביותר בבני ברק, בניין לב העיר BTC הממוקם בלב העיר בני ברק, קרוב לכל מה שצריך, עם חניון תת קרקעי, עיצוב יוקרתי ,סביבה מפותחת ועשירה בעסקים ותנועת לקוחות. מתכון מנצח להצלחת העסק.

בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
כל היתרונות ויותר בבניין אחד-בניין לב העיר BTC ,לקביעת פגישה

שתף כתבה

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email