לב העיר מרכז העסק שלך

מיקום מרכזי בלב העיר בני ברק

פקקים אסון לעסקים 

לאף בעל עסק אין זמן מיותר לבזבוז, כי "זמן שווה כסף", זה מקיף את כל העוסקים במלאכה: עובדים,ספקים,שליחים,פגישות עסקים, חתימה על חוזים, ייצור במפעלים פשוט הכל מבוסס על זמן. אחד הנזקים הכלכליים המשמעותיים ביותר הם בעיות תחבורה או בקיצור פקקים. שעות עבודה מבוזבזות, מחלות מזיהום האוויר,תאונות דרכים, 24 מיליארד שקל מאבד המשק הישראלי מידי שנה מהעובדה הפשוטה שהנהגים בישראל עומדים בפקקים כ-700 אלף שעות ביום. אלה שעות אבודות לחלוטין – לעובד, למעביד ולמשק כולו לא פלא שרבים מהעובדים ובעלי העסקים, עברו כבר מזמן לנסיעה בתחבורה ציבורית השאלה היא האם מיקום המשרד  נמצא בקרבת לב העיר, נגיש וזמין לאוטובוסים,רכבת וכו'? 

איך מגיעים היום לעבודה?

עובדים רבים בישראל מגיעים למקום עבודתם באוטובוס, דרך זו יעילה ,במיוחד אם תחנת האוטובוס נמצאת קרוב למקום העבודה. משרדים הנמצאים על צירים ראשיים או במרכזי הערים זוכים לזרימה גדולה וזמינות גבוהה מאוד של תחבורה ציבורית (לפעמים 10 קווים מגיעים לתחנה הסמוכה למשרדים). מי שגר בערים רחוקות יותר יעדיף להגיע לעבודה ברכבת בשילוב עם אוטובוס גם כאן יש יתרון גדול למשרד הממוקם במקום מרכזי ונגיש

לב העיר – מיקום זה שם המשחק

לפי אילו פרמטרים בוחרים מיקום מנצח למשרד?

הקִרבה לשוק הצרכנים-  הוא גורם מכריע במיקום העסקים. ניקח לדוגמה דוכן פלאפל, המיקום האידיאלי בקרבת לב העיר, שבו יש תנועה גדולה של אנשים ,לעומת זאת אם אתם פותחים גן ילדים \מעון פרטי, ודאי תרצו למקם אותו בשכונה שיש בה ריבוי של זוגות צעירים, וממש לא במקום שבו רוב האוכלוסייה מבוגרת או מזדקנת. הקִרבה של העסק לשוק הצרכנים, הופכת אותו לנגיש וזמין ומגדיל רווחים באופן ניכר על ידי חשיפה של העסק לקהל הצרכנים הרלוונטי.

נגישות קלה ומהירה – ראשית, צריך לבחור בחכמה באיזו עיר ממקמים את העסק מעבר לבחירת העיר בה תרצו להפעיל את משרדכם החדש, מומלץ לקיים סיור רגלי מקדים בכל איזור מתחמי המשרדים הפועלים בשטח הנבחר, על מנת לבחון מקרוב  בזמן אמת ,את נגישות המשרד לצירי תנועה ראשיים,תחבורה ציבורית, מוקדי שירות ומרכזים מסחריים שונים הסמוכים למבנה בו ממוקם המשרד המיועד. סיור כזה מאפשר לכם להיחשף לכלל בתי העסק הפועלים בסמיכות אליכם, ולהבין בצורה אמיתית את כל היתרונות והחסרונות הנלווים לבחירת הלוקיישן.

שילוב של כל היתרונות ביחד הוא נדיר וייחודי,מי שמחפש השכרת משרד במרכז ישמח להכיר את בניין לב העיר BTC

בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
כל היתרונות ויותר בבניין אחד-בניין לב העיר BTC ,לקביעת פגישה

שתף כתבה

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email