השכרת משרד או חללי עבודה משותפים מה עדיף?

חלל משותף משרד להשכרה בניין לב העיר BTC -בני ברק

מה עדיף בית פרטי או מגורים בבניין משותף? זה רק עניין של מחיר? סקר שנערך בישראל על היתרונות והחסרונות של חללי עבודה משותפים שופכים אור על העובדה שרבים מעדיפים את האפשרות של השכרת משרד על פני עבודה משותפת במרחב גדול

חלל עבודה משותף מה אומרים על זה? 

הנה מבחר החסרונות שאמרו המשתתפים בסקר:

חוסר פרטיות

"אני עובד בסמיכות לאנשים אחרים, ולכן קשה לי לבצע שיחות טלפון פרטיות מבלי שמישהו ישמע במקרה את השיחה שלי. אני מוצא את עצמי יוצא כל הזמן למקום אחר וזה משבש לי את כל העבודה"

לחץ

מחקרים ברחבי העולם הראו שהעבודה בתנאים של חוסר פרטיות יוצרת לחץ מאחר שעובדים מרגישים שהם כל הזמן צריכים לתת את הרושם של מאמץ ועמידה בריבוי משימות, מה שלעיתים קרובות מוביל לתסכול וחוסר יעילות

רעש והסחת דעת

 "זה מפריע לנו שאנו שומעים שיחות של אנשים אחרים לאורך כל היום, בעלי העסקים האחרים מדברים זה עם זה פנים אל פנים או בטלפון. זה גורם להסטת תשומת הלב שלנו מהעבודה"

 הפצת חיידקים

בסביבה של חלל עבודה משותף,ללא עמדות ותאים  או קירות מבודדים, יש כמובן נטיית יתר לאדם חולה להדביק את האנשים שנמצאים שם בוירוסים וחיידקים למיניהם. קורים מקרים לעיתים , שהמון אנשים במשרד נדבקים ונאלצים לא להגיע לעבודה ולקחת חופשת מחלה.

משרד פרטי פתרון מעולה לבעלי עסקים

לא פלא שבעלי חברות ועסקים מעדיפים את האפשרות של  השכרת משרד. מעבר להרגשת הפרטיות והנוחות יתרון עצום הוא בתשלום דמי שכירות חודשיים בלבד ללא בעלות על הנכס המסחרי. הבעלים דואגים לתפעול שוטף ותיקון תקלות העלולות לגרום להוצאות בלתי צפויות. חברות שיש להן עובדים רבים ודאי יצטרכו מרחב המחולק לחדרים קטנים או תאים משרדיים המשמשים כעמדות עבודה. חלק מהמשרד יכול לשמש גם כחדר קבלה מסביר פנים לספקים ,אורחים ולקוחות. יתרון נוסף הוא באפשרות לעצב את המשרד בהתאם לצרכי בית העסק, והמאפיינים של וחפצים שמצריכים אחסון.

 

כל היתרונות של השכרת משרדים מחכים לך בבניין לב העיר מוזמנים להתרשם!

 

 

 

 

בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
כל היתרונות ויותר בבניין אחד-בניין לב העיר BTC ,לקביעת פגישה

שתף כתבה

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email