השכרת משרדים עם עסקים שכנים

בניין לב העיר בני ברק

עשרות עסקים הבינו כבר את הפוטנציאל העצום של בניין לב העיר BTC הממוקם בלב העיר בני ברק וקרוב לכל מה שבעל עסק צריך כדי להעלות את העסק שלו בכמה רמות למעלה.

מיהם בעלי העסקים שכבר זכו לשכור משרד בבניין לב העיר?

העיקר הבריאות 

“מכבי שירותי בריאות”  או אם תרצו בשמה הקודם "קופת חולים מכבי" היא ותיקה ביותר בתחום שירותי הבריאות בישראל ,מעטים יודעים שהיא  נוסדה בשנת 1940 לפני קום המדינה! במהלך השנים התפתחה מאוד וכיום היא מונה כבר מעל 2 מיליון חברים ונחשבת לאחד המוסדות הרפואיים משפיעים ביותר במערכת הבריאות הישראלית. מכבי  דוגלת בערכי היסוד של המייסדים שהם: איכות רפואית, איזון כלכלי,ויעילות.

שירותי בריאות מכבי החליטו שבניין BTC הוא הכי טוב ונגיש למאות אלפי החברים הגרים באזור ולכן שכרו מס' קומות בבניין וכך זוכים אנשים רבים להנות משירותי רפואה מעולים במיקום נוח וקרוב לכל בעיה רפואית יש כתובת!

עיצוב כלי כסף שמכניס המון כסף 

במשך הדורות עסקו המון יהודים בצורפות כלי כסף וזהב. עד היום בעיר בני ברק יש ביקוש עצום לכלי כסף המשמשים כמתנות חתונה ומתנות לנשים לפי החגים כמצוות התורה. מס' בעלי עסקים בתחום הבינו היטב איפה נמצאים הלקוחות שלהם ובחרו להיות ממוקמים קרוב לצרכנים ומיד לאחר שנחנך בניין לב העיר BTC "קפצו על המציאה" ושכרו חנויות מעוצבות בבניין

ניתן למצוא בבניין את חברות:

"הצורפים"- הם ייסדו את העסק בשנות הארבעים ברומניה כיום כלי הכסף שלהם נמכרים בכל רחבי העולם, והם מעסיקים מאות אומנים מומחים. כ-300 יצירות כסף חדשות, בעיצוב מקורי ובעבודת יד, מיוצרות כל שנה במפעל.

"חדד"- החברה היא  בין היצרניות הגדולות בישראל ובעולם לייצור כלי כסף טהור ויודאיקה אומנותית היא נוסדה בשנת 1964 והתחילה כעסק משפחתי של האחים והסבא. הם מומחים בייצור כלי כסף טהור בעבודת-יד בשיטה מסורתית, המשולבים עם כסף טהור,זכוכית. קריסטל או עץ. החנות הממוקמת בבניין לב העיר היא אחת מארבע חנויות הרשת וזוכה להצלחה מסחררת כתוצאה ממיקום נגיש לצרכנים.

ויש עוד לא מעט עסקים שכבר נהנים מכל היתרונות שיש למגדל להציע. 

 

בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
כל היתרונות ויותר בבניין אחד-בניין לב העיר BTC ,לקביעת פגישה

שתף כתבה

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email