השכרת משרדים למגזר החרדי

השכרת משרדים בבני ברק

תחום השכרת משרדים למגזר החרדי, צבר תאוצה אדירה בשנים האחרונות והפך למצרך מבוקש בקרב אנשי עסקים ועצמאיים מכל התחומים. בארץ עשרות אלפי משרדים באזור המרכז. בלב העיר בני ברק, נבנו בשנים האחרונות כמה בנייני משרדים גדולים המכילים מאות משרדים. את המשרדים מאיישים רבים מהמגזר החרדי, החברה החרדית השתנתה רבים מעוניינים לשלב בין לימוד תורה עם עבודה המפרנסת את בני משפחתם בכבוד. הקבלנים הבינו את הצרכים ומציעים כיום לא רק שירותי משרד אלא גם התאמה מושלמת לבעלי העסקים, במגזר.

בשנים האחרונות נפתחו בעיר בני ברק מתחמי עבודה ייחודיים, שנותנים לעצמאיים סביבת עבודה משרדית איכותית לגברים ונשים בהפרדה מלאה,אווירה מכבדת והזדמנויות להתפתחות עסקית. בתוך המתחם נוצרה אינטראקציה בין בעלי העסקים שפועלים במקום, מה שגורם הזדמנויות חדשות לשיתופי פעולה עסקיים וליוזמות והזנקים שלא היו בעבר.

 

על מה בעלי העסקים החרדים לא מוכנים להתפשר?

אורח חיים דתי   

יש לקוחות רבים שלא מוכנים לצאת מהעיר בני ברק או השכונה החרדית בירושלים, כי  זה לא נוח להם מבחינת המרחק וגם לא מבחינת אורחות החיים. שמירה על צניעות ועל התרחקות  מתרבות זרה היא
נר לרגלם והם תמיד יחפשו מיקום ומקום בעל אופי ואווירה המתאימה להם
 

עיצוב יוקרתי

רוב בעלי העסקים, מהמגזר החרדי כבר לא מוכנים להתפשר על איכות ויוקרה. המשרדים המוצעים להם  נבנו בכוונה תחילה בפאר והדר ועומדים בסטנדרטים גבוהים ובעיצוב מרהיב ומושלם. המשרדים המפוארים מרחיבים דעתו של אדם ותפוקתו של כל עסק. בעלי העסק קובעים פגישות במשרד עם לקוחות מחוץ לעיר ויזמים שונים ממגזרים אחרים, אותם אנשים הבאים מבחוץ מורגלים כבר לאווירה עסקית מכבדת ויוקרתית, ולא יהיו מוכנים לבוא למשרד צפוף, ישן, בעל מראה מוזנח.

סביבה מקדמת עסקים

חשוב שיהיה לבעלי העסקים מקום נוח ושקט לעבוד בו, ובעיקר לסביבת עבודה שתזניק את העסק שלו קדימה. הקבלנים השכילו לתת פתרון לקהל הדתי והחרדי ונותנים להם הזדמנות  להיכנס 'למגרש של הגדולים' בעולם העסקים הישראלי בדרך להצלחה.

נגישות לעובדים וללקוחות

העסק מבוסס על עובדים שצריכים להגיע בזמן, גם במגזר הבינו שכל איחור משמעו איבוד כסף וזמן העובדים שלהם יקר. לכן חשוב להם נגישות וקרבה למרכזי תחבורה ציבורית ומקומות חנייה.

 

מה יש לעיר בני ברק להציע בתחום?

לעיר בני ברק בהחלט יש מה להציע למגזר החרדי מספר מצומצם של קבלנים ויזמי נדל"ן בנו במרכז העיר בני ברק בנייני משרדים מותאמים לאופי העיר. והם נותנים מענה מלא על כל הצרכים, לא פלא שעם סיום הבנייה אוכלסו הרבה משרדים באופן מיידי. מגוון רחב של בעלי עסקים כגון : מרפאות,בנקים,חנויות בגדים ,אוכל,וחברות ביטוח, ועוד.

גם אתה רוצה משרד כזה? השכרת משרדים למגזר החרדי עכשיו זה אפשרי!

בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
כל היתרונות ויותר בבניין אחד

בניין BTC ממש בלב בני ברק ,לקביעת פגישה

שתף כתבה
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email