השכרת משרדים במרכז בני ברק לא מה שחשבת

השכרת משרד בניין לב העיר

אם תשאלו אנשים מה עולה לכם לראש כשאתם חושבים על העיר בני ברק? לא מעט אנשים יגידו משהו על בעיות חניה, צפיפות אוכלוסין, שניתן ללכת בה בקלות לאיבוד, מסובך לנהוג בה ברכב, שהרחובות לא הכי נקיים וכו' 

אם תשאלו את אנשי העסקים שבחרו בחכמה באפשרות של השכרת משרדים במרכז בני ברק, הם יגידו לכם שזה כבר ממש לא ככה. מרדכי מינץ בעל עסק ותיק ליודאיקה בעיר אומר לנו:  "אם חשבתם שתל אביב היא עיר ללא הפסקה, תופתעו לשמוע שגם בני ברק לא עוצרת לשניה אחת העיר פעילה ותוססת ברוב שעות היום. ובעיקר בערבי שבת וחג"

מהפכת אזורי העסקים של גוש דן לא פסחה על העיר בני ברק. בעבר הכתובת הראשונה של בעלי עסקים המחפשים משרד להשכרה הייתה תל אביב, כיום יש ביקוש הולך וגובר דווקא לערים סמוכות ובראשן בני ברק. בני ברק ממוקמת בסמוך לצירי הגישה המרכזיים של גוש דן, היא קרובה לתחנות הרכבת בסמוך לקו האדום של הרכבת הקלה, הצפויה לתת בקרוב זרימה יעילה של תחבורה ציבורית לבאי האזור".

מי הבין את הפוטנציאל של השכרת משרדים במרכז בני ברק?

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי חברות ויזמים מבינים את היתרונות שיש בהשכרת משרד בלב בני ברק

הנה טעימה קטנה ממה שבעלי עסקים כתבו על השינוי:

 רו"ח שלמה לבקוביץ: "במשך 8 שנים המשרדים שלי היו ממוקמים בלב העיר רמת גן  רוב הלקוחות באו מתל אביב התרשמתי ממהפכת מגדלי המשרדים שבנו בבני ברק והחלטתי לעבור. המעבר לא היה פשוט ומלא בחששות  פחדתי שחלק מהלקוחות לא יאהבו את זה מכיוון שהם התרגלו כבר למיקום הקודם. גיליתי להפתעתי שלא היה כלל מקום לחשש. מאז שעברתי למרכז העיר בני ברק אני נגיש הרבה יותר לחבורה ציבורים גם באוטובוסים וגם ברכבת (שלא לדבר על הרכבת הקלה שתעבור ממש ליד המשרד שלי) 

עו"ד יעקב פרץ מספר: "היה לי משרד מפואר אך בסביבתו פשוט לא היו מקומות חנייה! לאחר המעבר ללב בני ברק אין זכר לבעיות החניה. יש חניה מסודרת בבניין בשפע. לקוחות באים אליי יותר מבעבר פתרון החנייה פשוט הביא לי יותר לקוחות"

המהפכה ממשיכה וחבל לפספס משכירים משרד בבני ברק ונותנים דחיפה אדירה לעסק!

 

 

 

 

 

 

 

 

בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
כל היתרונות ויותר בבניין אחד

בניין BTC ממש בלב בני ברק ,לקביעת פגישה

שתף כתבה
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email