השכרת משרדים בבני ברק אז והיום

השכרת משרדים בבני ברק

מדינת ישראל עברה שינוי גדול בעשורים האחרונים. בעבר הרחוק, מרכז העסקים הגדול של מדינת ישראל היה ממוקם בעיר תל אביב באופן בלעדי. עקב צפיפות ובעיות שונות, חיפשו בעלי עסקים, בתחילת שנות האלפיים, חלופה בסביבה והחלה נהירה לעיר רמת גן לאזור "הבורסה ליהלומים". בתקופה הזאת, לא חשבו על האפשרות למקם עסקים בבני ברק שנחשבה לאיזור פחות יוקרתי, ולכן עסקים לא עברו אליה. כיום לאחר שנבנו בה מתחמי עסקים ובנייני משרדים ניתן לראות שהיא חווה פריחה אדירה.

בני ברק משנה את פניה 

 מומחי נדל"ן בתחום השכרת משרדים ונכסים מסחריים, מגדירים את העיר בני ברק כמרכז עסקים מוביל באזור. המקום משנה באופן דרמטי את פניו והופך אט אט מאזור ותיק המרובה במפעלים קטנים, מוסכים ותעשייה מסורתית, לאזור בעל מבנים תעשייתיים, מגדלי משרדים ומתחמים לוגיסטיים. בעבר היו מבנים נמוכים שנבנו במהלך שנות התשעים התעשייה המסורתית ישבה שם במשך שנים. שטיחי כרמל, ביתילי, מפעלי טקסטיל. והיום לא נשאר מזה כמעט כלום. הכל מתחדש והבניה עולה לגבוה. בעשור האחרון הוקמו מבנים ההופכים את האזור למרכז גדול של תעסוקה ומסחר, המאופיין בבניה גבוהה הצפויה להחליף את כלל המבנים הקיימים בסביבה. השכרת משרדים בבני ברק כבר לא חלום!

מהפכת השכרת משרדים  בבני ברק 

בבני ברק המגמה דומה למגמה הכללית של גוש דן. אזורי התעשייה המסורתיים הופכים אט אט לאזורי היי-טק עם בנייה מואצת של מגדלים. מגדלי משרדים האלה מקבלים עדיפות, גם ברמה המוניציפלית, על פני מבני תעשייה. כל הסביבה מתפתחת, לדוגמה: שכונת רמת החייל, שהייתה בעבר אזור תעשייה הכולל: מאפיות ומוסכים, במהלך השנים הקימו בה בנייני משרדים, שהיו נחשבים מודרניים בשנות ה-90, היום הם כבר נחשבים ישנים, ולכן מתחילים להרוס אותם  ולהחליפם במגדלי יוקרה המיועדים לשכן את חברות בתחום המדיה והפרסום, מקצועות הרפואה, היי-טק ובעלי מקצועות החופשיים. 

לא רק למגזר החרדי 

אזור התעסוקה בבני ברק התרחב משמעותית, ונחשב לאזור מבוקש ביותר לא רק בקרב בעלי עסקים מהמגזר החרדי. אזורי התעסוקה והמסחר במחוז המרכז בכלל ובבני ברק בפרט, מהווים כיום עוגני תעסוקה מרכזיים לעשרות אלפי איש. ללא ספק אחד מסמלי המהפכה הוא, בניין לב העיר שנבנה ממש בליבה הפועם של העיר בני ברק ומציע מגוון משרדים להשכרה במיקום הכי טוב באזור כולו. 

בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
כל היתרונות ויותר בבניין אחד-בניין לב העיר BTC ,לקביעת פגישה

שתף כתבה

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email