האם משרדים בבני ברק מבוקשים יותר?

זה כבר לא סוד שרוב בעלי העסקים מעדיפים למקם את משרדי העסק בגוש דן.

מתווכי נדל"ן בתחום כבר מזמן זיהו את הפוטנציאל הגדול של העיר בני ברק  המהווה מרכז עסקים מוביל באזור ולא רק לציבור החרדי. המקום משנה את פניו ממבנים נמוכים המיועדים לתעשייה המסורתית למגדלי יוקרה המיועדים למשרדי חברות ועסקים במגוון תחומים , כדאי לזכור שכיום, ניתן לרכוש לצרכי השקעה או להשכיר משרד מפואר לעסק באזור בני ברק ויש החלט היצע נאה אך השאלה הגדולה האם יש לכך ביקוש ?

איך מוצאים נכס מסחרי להשכרה?

 מכיוון שהביקוש בעיר בני ברק נמצא בנסיקה למצוא נכס היא משימה לא פשוטה ולא משנה אם זאת הפעם הראשונה שבה אתם מנסים לחפש נכס כזה להשכרה ובין אם יש לכם נכס קיים שכבר מצאתם. האמת היא,בשלב ראשוני ועוד הרבה לפני הפנייה למתווך מקצועי או חברת השכרת משרדים, מומלץ קודם כל להחליט מהו התקציב שלכם ועד כמה אתם מוכנים להשקיע (יש לקחת בחשבון שתמיד יש קצת חריגות ממה שתכננתם) חבל לבזבז זמן יקר וללכת  זה לראות משרדים בסגנון בוטיק שיהיו יקרים מדי עבורכם. כמו כן יש חשיבות גדולה לאזור של העיר שבו אתם בוחרים להשקיע כי כמובן שיש אזורים בעיר שיכולים להיות אטרקטיביים יותר ומחירם חורג מהתקציב שלכם.

בניין לב העיר מבט מלמטה-איש

הפתרון הטוב ביותר - בניין משרדים

בעידן המודרני נמצא פתרון נוח וקל: מגדל משרדים גדול המאחד מאות משרדים בגדלים שונים לכל מטרה. לעיתים הם כוללים סוגי משרדים שונים וגם חללי עבודה משותפים, טרקלין עסקים לאירועים  למי שלא מתפשר על יוקרה ניתן למצוא גם בעיר בני ברק בניין משרדים יוקרתי המעוצב בסגנון בוטיק.

במקום לחפש ,להתרוצץ, לשלם המון כסף למתווכים למיניהם הכי כדאי לחפש בניין משרדים קיים שפשוט כבר חשבו על הכל מראש! חברת הבנייה ויזם הפרויקט עשה בשבילכם את העבודה. בניין כזה ממוקם מצויין,מעוצב,נגיש לכל מקום,נמצא בקרבת עסקים וצרכני שירות,יש בו חניה ועוד שלל יתרונות. בעיר בני ברק יש כמה וכמה בניינים כאלה. הבולט שבהם הוא מגדל לב העיר BTC מוזמנים להתרשם בעצמכם!

בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
כל היתרונות ויותר בבניין אחד

בניין BTC ממש בלב בני ברק ,לקביעת פגישה

שתף כתבה
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email