השכרת משרד מהם היתרונות?

השכרת משרד בניין לב העיר

כל בעל עסק צריך משרד לעבודה השאלה הגדולה שרבים שואלים את עצמם היא איזו אופציה עדיפה: האם להיכנס לפרוצדורה של קניית  משרד המשמש את החברה באופן קבוע למשך שנים רבות או פשוט לחשוב על אפשרות של השכרת משרד.

מומלץ לפני שמקבלים החלטה, להכיר את היתרונות של השכרת משרד על פני רכישת משרד. המידע עשוי לעזור לכם לקבל החלטה עסקית טובה יותר. כמו תמיד לא הכל מדובר בכסף, אלא במכלול רחב של שיקולים נוספים. 

למה עדיף להשכיר משרד במקום לקנות?  

ישנם יתרונות רבים ההופכים את השכרת המשרדים לאפשרות טובה יותר עבור עסקים רבים, במיוחד לעסקים שיש להם תקציב מוגבל ( כי אינם שייכים לתאגידי ענק בעלי תקציבי ענק)

הנה כמה יתרונות:

התאמה לצרכי החברה

בעלי עסקים אשר בוחרים לרכוש משרד ולהחזיק בבעלותם נכס מסחרי, נתקלים לא אחת בבעיה לא פשוטה, הם לא יכולים לעזוב בקלות את המשרד במקרה של התרחבות או התכווצות העסק. במקרה שאין להם ברירה והם נאלצים לעזוב, הם מוכרחים למצוא שוכרים או קונים חדשים למשרדים, דבר שלא כל כך קל למצוא. התמונה שונה לחלוטין במקרה של השכרת משרדים. כל מה שצריך לעשות זה להוסיף לחוזה השכירות סעיף מיוחד הנקרא גמישות ליציאה. כך ניתן לצאת מהמשרד המושכר להחליף משרדים המתאימים לשינויים של העסק, לפי ההתפתחות שלו – משרדים קטנים יותר ממה שתוכנן בהתחלה, או משרדים גדולים יותר עם ההרחבה של העסק.

אין צורך להכנס להתחייבות כספית גדולה

ללא ספק רכישת משרד מבחינה כלכלית היא התחייבות כספית גדולה גדולה, ולאור מצב הנדלן העכשווי , לא בטוח שבעלי החברה יוכלו לעמוד בה. זה לא משנה אם צריך לקחת הלוואות או נעשה שימוש בכסף נזיל קיים בכדי לרכוש את הנכס, עדיין מדובר בהתחייבות גדולה שלא קל לעמוד בה. בנוסף, מעבר להתחייבות הכספית, ישנה היום ירידה בערך הנכסים ובהחלט יכול להיות ששווי הנכס ירד באופן משמעותי והעסק יאבד כסף רב שיאלץ למכור.

חסכון בתחזוקת המשרד

משרד בבעלותכם, מצריך המון התעסקות וכסף על ניהול המבנה ועל האחזקה שלו. הדבר גורם להוצאות גדולות המשפיעות על תזרים העסק. לעומת זאת נכסים מסחריים מושכרים מטופלים ומתוחזקים  על ידי הבעלים, ותמיד ניתן לפנות אליהם בכדי שידאגו לתיקון מהיר או שיפוץ נצרך על חשבונו.

למידע נוסף על אפשרויות להשכרת משרדים לחצו כאן

בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם!
כל היתרונות ויותר בבניין אחד-בניין לב העיר BTC ,לקביעת פגישה

שתף כתבה

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email