משרדים להשכרה

אלפי בעלי עסקים בישראל זקוקים למשרד לצורך עבודתם, אך אינם יכולים להרשות לעצמם לרכוש משרד לעיתים העסק עדיין נמצא בתהליכי למידה ולא יודעים איפה בדיוק רוצים למקד את המשרד ולכן הפתרון הוא שכירת משרד. בהרבה ערים, כיום, ניתן למצוא לא מעט בנייני משרדים להשכרה במתחמי עסקים. ההחלטה על מיקום המשרד בדרך כלל דורשת מחשבה  בהחלט משימה לא פשוטה.

בעלי עסקים עלולים להשקיע המון זמן, בחיפוש אחר המשרד המתאים ביותר עבורם. הם נעזרים ומתייעצים בשיחות מתווכים ומקיימים סיורים בבנייני משרדים בערים שונות. בשוק יש מבחר עצום, ובכל זאת הם מתקשים למצוא לעצמם משרדים מתאימים. סקר שנערך לאחרונה מסביר מה הסיבה לכך.מסתבר שהם לא מצליחים להגדיר מה בדיוק הם מחפשים. לכן חשוב לדעת , קודם כל מהם צרכי העסק ורק אז לחפש משרד.

איך בוחרים משרד חדש?​

בחירת המשרד משפיעה לא רק על בעל העסק עצמו אלא גם על עובדיו. כל מעסיק יודע כי עובדים איכותיים ונאמנים הם נכס של ממש. אם מדובר על העברת צוות עובדים מבניין משרדים שהתרגלו אליו במשך שנים אל משרד אחר, חשוב לבחון כיצד המעבר משפיע על העובדים מכל מיני בחינות. שינוי מקום העבודה יהיה מאוד משמעותי בעבור כל העובדים, ללא קשר לאמצעי ההגעה שלהם לעבודה. על כן, יש להכניס בתוך מערך השיקולים את מקום המגורים של מרבית העובדים ולבחור את מיקום המשרד החדש בהתאם.

גישה נוחה ומהירה למקום החדש חשובה מאוד, מומלץ לבחון את קווי התחבורה הציבורית למקום,ולא פחות חשוב, את מגרשי החנייה ואת הכבישים הראשיים בסביבה. אם המעבר יתבצע עם התחשבות בעובדים יפחתו הסיכויים שאחד מן העובדים ינטוש.

איכות הסביבה למשרד שלך

מיקום המשרד הוא כמובן לא הפרמטר היחיד. הסביבה בה נמצא בניין המשרדים גם הוא חשוב.נחמד יותר לעבוד באזור בו נמצאים גם למצוא מסעדות,מרכז מסחרי,בית קפה, מכולת ועוד. ברור שבנייני משרדים הממוקמים בלב הערים באזורים נגישים ונוחים, יזכו גם לביקוש גבוה יותר, והמחיר בהתאם.  ברוב המקרים ההשקעה משתלמת. חשוב לזכור שמיקום המשרד עוזר לבניית התדמית העסקית שלו. משרדים יוקרתיים לא ניתן יהיה לשכן בבניין משרדים ישן, מבודד ומוזנח.

BTC -יוקרה בלב העיר בני ברק
shutterstock_548132188

תהליך ההשכרה

השכרת משרדים לצורך מסחרי, יש בהן מורכבות מבחינה משפטית, יותר מהשכרת דירה למגורים. מומלץ להתייעץ עם סוכני נדל"ן או עו"ד מומחה בעל ניסיון בתחום. צריך לקחת בחשבון פרמטרים עסקיים  ומשפטיים, לפני שמנסחים חוזה שכירות למשרד, על מנת להבטיח שהסכם השכירות יהיה הוגן ל-2 הצדדים.

הנה כמה דברים שחשוב לשקול אותם לפני חתימת חוזה:

>  תקופת השכירות הנדרשת

>  אפשרות לתקופת שכירות נוספת

>  מחיר והצמדה למדד

>  מספר תשלומים בשנת שכירות

>  שכירות בלתי מוגנת

>  ביטוחים רלוונטיים

>  בטחונות וערבויות

 

>  מצב המשרד בסיום תקופת השכירות

>  האם זה כולל חברת ניהול בניינים?

>  כמה משלמים בעבור איחור בעזיבת המשרד

>  תשלום מיסים לידי השוכר

>  האם המשרד מעוצב או דורש שיפוץ

>  כמה זמן יש להודיע מראש ובכתב על

מימוש האופציה

המון מידע ולא מעט שיקולים,לאחר פגישה איתנו הכל יהיה ברור
מגוון פתרונות לכל בעל עסק במגדל הכי מבוקש במרכז
מאמרים קשורים
השכרת משרדים בבני ברק

בלב העיר בני ברק, נבנו בשנים האחרונות כמה בנייני משרדים גדולים המכילים מאות משרדים. את המשרדים מאיישים רבים מהמגזר החרדי

אחזקת משרדים בניין לב העיר

בעלי משרדים רבים מוטרדים משאלת אחזקת המשרד, באופן עקרוני כל מבנה זקוק לאחזקה תאימה. תיקונים, שיפוצים ניקיון וכו'

משרדים להשכרה - מתחם BTC - מבט ממעוף ציפור

הקִרבה של העסק לשוק הצרכנים, הופכת אותו לנגיש וזמין ומגדיל רווחים באופן ניכר על ידי חשיפה של העסק לקהל הצרכנים הרלוונטי

השכרת משרדים בבני ברק

מומחי נדל"ן בתחום השכרת משרדים ונכסים מסחריים, מגדירים את העיר בני ברק כמרכז עסקים מוביל באזור. המקום משנה באופן דרמטי את פניו

משרד בוטיק בניין לב העיר

טרנד שהולך וצובר תאוצה ברחבי העולם הוא בניין משרדים בסגנון בוטיק, המציע לבעלי עסקים לשכור משרד בוטיק.הם נבנים על שטחים הרבה יותר קטנים ולכן הרבה יותר קורצים ליזמים

חניון תת קרקעי בניין לב העיר

בעל משרד המכבד את עצמו ירצה בודאי לחנות את רכבו הפרטי סמוך למשרד אותו שכר. הפתרון הכי טוב הוא חניון תת קרקעי בבניין משרדים לשימוש העובדים ובעלי העסקים.

השכרת משרד בניין לב העיר

כל בעל עסק צריך משרד לעבודה השאלה הגדולה שרבים שואלים את עצמם היא איזו אופציה עדיפה: האם להיכנס לפרוצדורה של קניית  משרד המשמש את החברה באופן קבוע למשך שנים רבות או פשוט לחשוב על אפשרות של השכרת משרד.

בניין לב העיר מבט מלמטה-איש

מכיוון שהביקוש בעיר בני ברק נמצא בנסיקה למצוא נכס היא משימה לא פשוטה האמת היא,בשלב ראשוני ועוד הרבה לפני הפנייה למתווך מקצועי או חברת השכרת משרדים

חלל משותף משרד להשכרה בניין לב העיר BTC -בני ברק

סקר שנערך בישראל על היתרונות והחסרונות של חללי עבודה משותפים שופכים אור על העובדה שרבים מעדיפים את האפשרות של השכרת משרד על פני עבודה משותפת במרחב גדול

משרד להשכרה בבניין לב העיר

בשעה טובה החלטתם על השכרת משרד באזור המרכז! החלטה נבונה שתזניק את העסק שלכם קדימה! סקר שנערך לאחרונה מצא את 4 הנקודות הכי חשובות בבחירת המשרד

השכרת משרד בניין לב העיר

עשרות עסקים הבינו כבר את הפוטנציאל העצום של בניין לב העיר BTC הממוקם בלב העיר בני ברק וקרוב לכל מה שבעל עסק צריך כדי להעלות את העסק שלו בכמה רמות למעלה. מיהם בעלי העסקים שכבר זכו לשכור משרד בבניין לב העיר?

לב בני ברק השכרת משרד

לא מעט אנשים יגידו משהו על בעיות חניה, צפיפות אוכלוסין, שניתן ללכת בה בקלות לאיבוד, מסובך לנהוג בה ברכב, אנשי העסקים שבחרו בחכמה באפשרות של השכרת משרדים במרכז בני ברק, יגידו לכם שזה כבר ממש לא ככה.

משרד להשכרה בבני ברק בבניין לב העיר

תחום השכרת משרדים השתנה המון מאז שנות ה - 60. גודל המשרדים של פעם היה מאוד פונקציונלי ובעצם כמעט לא היו קיימים אז בנייני משרדים ורוב המשרדים היו בעצם דירה שהוסבה לשימוש משרדי.

בניין לב העיר BTC בשעות ערב

משבר כלכלי לא מיטיב עם בעלי העסקים. אך בכל משבר ניתן למצוא נקודות קטנות של אור. דווקא התחום של השכרת משרדים נותן היום הזדמנות פז: משרד להשכרה במרכז במחיר שפוי.

משרד להשכרה נקי בניין לב העיר

ניקיון משרדים זאת לא עבודה פשוטה מכיוון שהעבודה של המשרד דינמית.רוב בעלי המשרדים בוחרים בפתרון נוח שחוסך המון כאבי ראש ושוכר חברה מקצועית עם מוניטין וניסיון רב בניקיון ואחזקת משרדים.

משרדים להשכרה בבני ברק כמה זה עולה?

רבים שואלים את עצמם לפי מה נקבע סכום תשלום שכירות של משרדים? איזה גורם קובע את המחיר? לפי אילו פרמטרים? ובכן, כמו בכל דבר בכלכלה כך גם במקרה שלנו קביעת מחיר שכירות של נכס מסחרי, תלוי בביקוש והיצע.

איך יראה המשרד שלכם?  מתלבטים?  אנו מציעים לכם מגוון משרדים בעיצובים שונים